Elektroninių parduotuvių kūrimas

Efektyvi elektroninė parduotuvė yra sukurta ne tik tam, kad parduoti produktą, bet ir paskatinti norą pirkti dar daugiau, įtikinti, priminti. Jums siūlome visą elektroninės parduotuvės kūrimą ir paruošimą: nuo produkto fotografijos iki produkto sukėlimo į sistemą.

Elektroninių parduotuvių kūrimas – viena iš mūsų pagrindinių veiklų

Pirkdami internetu, paslaugų vartotojai sutaupo laiko, o verslas – pardavimo kaštus. Mes siekiame, kad kiekvienas apsilankymas Jūsų elektroninei parduotuvei atneštų naudą ir išprovokuotų norimą konversiją – pirkimą, registraciją, pasiteiraivimą ar kt.

Elektroniniu parduotuviu kurimas su įvairiomis kalbomis, nepriklausomai nuo praduodamų objektų apimties. Kad pasiektume išsikeltų tikslų, mūsų komanda visad atiduoda 110% savo jėgų ir sukauptų kompetencijų.

Elektroniniu parduotuviu kurimas – nuo išsamaus kliento poreikių išsiaiškinimo, dizaino idėjos iki elektroninės parduotuvės suprogramavimo, talpinimo ir palaikymo.

Elektroninių parduotuvių kūrimo kaina

Profesionalių elektroniniu parduotuviu kurimas ir administravimas nuo 849€. Susisiekite su mumis ir aptarkime Jūsų poreikius.

elektroniniu parduotuviu kurimas