Facebook administravimas

Kad Facebook administravimas būtų tikrai sėkmingas, neužtenka mokėti tik parašyti nuoseklų tekstą. Visų pirma, soc. tinklo paskyra turi įtraukti vartotojus ir tai turėtų būti pagrindinis tikslas.

Facebook paskyros administravimas

Dažnu atveju sugaištama tikrai nemažai laiko, kol pavyksta nuspręsti, kokia informacija gali sudominti vartotojus. Ir tikrai ne kiekvienam pavyksta surasti atliekamo laiko, o Jūsų Facebook paskyros neaktyvumas – pats didžiausias nusivylimas puslapio sekėjams. Normalu tikėtis ir norėti, kad gerbėjų skaičius bent po truputį didėtų, tad Facebook administravimas visad pareikalauja papildomo laiko.

Pateikiamos tekstinės ir vizualinės informacijos aktualumas ir patrauklumas dažniausiai nulemia tai, kiek soc. tinklo vartotojų susidomi vienu ar kitu Facebook profiliu.

Facebook, Instagram, LinkedIn administravimas

Administruojame įvairaus tipo soc. tinklų paskyras. Esame lankstūs ir galime ne tik gvildenti tekstus įvairiomis temomis, bet ir sumaketuoti reikiamą grafiką ar sumontuoti įtraukiančius video.

Facebook administravimas – kaina

Profesionalus Facebook administravimas nėra vien tik nuotraukos ir tekstai. Tai yra nuosekli strategija, kurios laikomasi ir siekiama išsikeltų tikslų. Soc. tinklų administravimo kainos nuo 59€/mėn. Susisiekite su mumis ir aptarkime Jūsų poreikius.

facebook administravimas